Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostała ponad 1000 sms-ów. W końcu chcieli ją porwać

Utworzony przez Gość, 15 marca 2015 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka afera na wygwizdowie,rozdmuchana do poziomu porwania wszech czasów. Jeden świr drugi kryminalista trzecia idiotka rządna wrażeń,jedynie ta co pomogła tej naiwniaczce ma troche oleju w głowie. A wy się podniecacie jakby było czym. Masakra.
Czubka do zakładu,kryminalista do z powrotem na swoje śmieci a dziewczynka no cuż może wyciągnie wnioski że nie zawsze trzeba szukać faceta przez pryzmat banknotu i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera wszechczasów i milosc wszechczasów....ciekawe czy na niego ta idiotka poczeka te kilka latek!!!! IDIOTKA WARTA IDIOTY!!!!! Ale choc w końcu slawny jest razem z ta swoja JULIA hehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka pewnie leciała na jego fałszywe banknoty hehe materialistka jebana to ma za swoje teraz... No ale czas pokaze moze będzie miala takie wyrzuty ze aż bedzie z nim i będzie tkwila w tej chorej miłości... Tylko gorzej jak mu sie jyz kasa skończy co wtedy...znajdzie sobie następnego frajera....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romeo i Julia wersja Kraśnicka. Nic dodać nic ująć :) Najlepiej niech jeszcze na widzenia jeździ do niego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam gosciaale słyszalem ze nawet reki nie poda jak nie widzi w tym korzysci to teraz  ma za swoje i juz widzejak wyciaga dlon po pomoc do innych..Obaj sie dobrali jeden i drogi jakos  nie byli zrywni do uczciwej pracy i w h** dobze im tak kazdy musi odpowiadac za swoje bledy.napewno sie nie zresocjalizuja ale przynajmniej niech pocierpia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napewno bedzie jezdzila na widzenia w końcu prawdziwa milosc wszystko zniesie he he Jak w filmie ROMEO I JULIA... Najpierw go wydoila a potem udupila na Amen....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi dostal tylko dozór SMIECHU WARTE TEZ POWINIEN POJSC SIEDZIEC BO BYL SWIADOM TEGO CO ROBI!!!!! APROPO WYSTRZEGAJCIE SIĘ TAKICH LASEK BO PROWADZA SAMI WIDZICIE GDZIE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis czas temu dal opis na fb "lepiej kochac czy być kochanym od waszego werdyktu zalezy moja decyzja" To juz chyba zna odp na to pytanie.....hehe Ale w końcu i jego dopadla sprawiedliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiadomo to ma/ miał nie jaka panią M ale ona ma 30 lat a nie 25. Wiec szkoda mi tej pani:/ szkoda i żal. trzymaj się jak najdalej od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze wierzycie we wszystko co jest napisane i zle jesteście poinformowani kogo mial ......ale spoko nakręcajcie temat dalej....a piszą tu aby ci co im w jakis sposób zaskorzyl czyli.....chyba każdy wie kto....wiec szanowni panowie zajmijcie sie swoja praca!!!!!! ps. Sprawiedliwość i was kiedys dopadnie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze wierzycie we wszystko co jest napisane i zle jesteście poinformowani kogo mial ......ale spoko nakręcajcie temat dalej....a piszą tu aby ci co im w jakis sposób zaskorzyl czyli.....chyba każdy wie kto....wiec szanowni panowie zajmijcie sie swoja praca!!!!!! ps. Sprawiedliwość i was kiedys dopadnie!!!!!
A można poprosić o wypowiedz zrozumiałą?Bo z tej nie rozumiem nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nic nie rozumiesz jak większość tu wypowiadających sie....znacie wydarzenie z jednej strony a to nie do końca tak moglo byc....wiec jak nie widzieliście i nie znacie szczegółów to zamknijcie buzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nic nie rozumiesz jak większość tu wypowiadających sie....znacie wydarzenie z jednej strony a to nie do końca tak moglo byc....wiec jak nie widzieliście i nie znacie szczegółów to zamknijcie buzie!!!!!
Widzę, że brakuje ci kropek i wykrzykników, więc zostawiam parę - skopiuj sobie: ........................................................................................................................................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości ale wy tępi jestescie, nikt nikogo po pierwsze nie wkopał, po drugie wszyscy wiedzą że ma nie równo pod sufitem, po trzecie ostrzegany był przeze mnie a po czwarte przegiął pałe wiec wasze opinie sa poniżej poziomu inteligencji... :D Nasłuchaliście się wersji jednej strony a w rzeczywistosci było całkowicie inaczej i nie bronie go bo chciał gwiazdorzyc to ma to co chciał... Sa osobami dorosłymi i ja za ich poczynania odpowiedzialnosci brać nie bede.
anka wyluzuj sama go wyslalas do Ewy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka wyluzuj sama go wyslalas do Ewy 
Wcale nikogo nie wysyłałam, poznałam ich bo kultura tego wymagała, tak jak i innych moich znajomych poznawał, a że był przebrany za kowboja i zachowywał sie idotycznie to juz nie moja sprawa. Ja i tak mam wyrzuty sumienia bo nie spodziewałam sie takiej akcji bo nigdy takich numerów nie odwalał. wiec jesli masz cos do powiedzenia to zamiast anonimowo sie wypowiadać to cwaniaku chociaż sie podpisz. Ja mówiłam że to kretyn, zresztą pełno filmików o nim na YT... nie trzeba nic tłumaczyć... I nikogo nie swatałam to do Twojej wiadomości. Jedną i drugą strone ostrzegałam, a to nie pierwsza laska jaką podrywał i nigdy nie przeginał. Stało sie to sie stało a Ty mądralo jak masz coś do mnie to zapraszam serdecznie to ja ci powiem całą prawdę bo troszke tutaj widze ktos też gwiazdorzy... Tacz zawsze pokazywał i nie ukrywał tego że ma niepokoleji i de fakto nikt sie takiego numeru z jego strony nie spodziewał. a jego ostatni sms, który napisał to że zaprasza do "..." czyli restauracji razem z patrolem, wiec wiadomo gdzie chciał ją uprowadzić. Wątpie zeby jej zrobił krzywde bo nawet biegać nie moze to raz.. a ten drugi co sobie go wział to miał pecha, i to było juz kompletne przegięcie. A to że wystrzelił z broni to ja go tym zmotywowałam, na mnie był zły bo mu pomysł z porywaniem nie wyszedł. Chciał to ma... ale aż taka afera to już przegięcie... wyluzujcie i koniec tematu. bo pismaki i tak głupoty wypisują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nic nie rozumiesz jak większość tu wypowiadających sie....znacie wydarzenie z jednej strony a to nie do końca tak moglo byc....wiec jak nie widzieliście i nie znacie szczegółów to zamknijcie buzie!!!!!
Sama się przymknij tępa torbo i się nie kompromituj do końca... Wiejskie romanse i dramaty galerianek z pod studzianek i zakrzowieckich maczo w polonezie bez drzwi. Cyrk na kiju :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nikogo nie wysyłałam, poznałam ich bo kultura tego wymagała, tak jak i innych moich znajomych poznawał, a że był przebrany za kowboja i zachowywał sie idotycznie to juz nie moja sprawa. Ja i tak mam wyrzuty sumienia bo nie spodziewałam sie takiej akcji bo nigdy takich numerów nie odwalał. wiec jesli masz cos do powiedzenia to zamiast anonimowo sie wypowiadać to cwaniaku chociaż sie podpisz. Ja mówiłam że to kretyn, zresztą pełno filmików o nim na YT... nie trzeba nic tłumaczyć... I nikogo nie swatałam to do Twojej wiadomości. Jedną i drugą strone ostrzegałam, a to nie pierwsza laska jaką podrywał i nigdy nie przeginał. Stało sie to sie stało a Ty mądralo jak masz coś do mnie to zapraszam serdecznie to ja ci powiem całą prawdę bo troszke tutaj widze ktos też gwiazdorzy... Tacz zawsze pokazywał i nie ukrywał tego że ma niepokoleji i de fakto nikt sie takiego numeru z jego strony nie spodziewał. a jego ostatni sms, który napisał to że zaprasza do "..." czyli restauracji razem z patrolem, wiec wiadomo gdzie chciał ją uprowadzić. Wątpie zeby jej zrobił krzywde bo nawet biegać nie moze to raz.. a ten drugi co sobie go wział to miał pecha, i to było juz kompletne przegięcie. A to że wystrzelił z broni to ja go tym zmotywowałam, na mnie był zły bo mu pomysł z porywaniem nie wyszedł. Chciał to ma... ale aż taka afera to już przegięcie... wyluzujcie i koniec tematu. bo pismaki i tak głupoty wypisują
"de fakto" "ja go tym zmotywowałam" :D Podstawówkę to chociaż skończyłaś? Najpierw piszesz, że się nie spodziewałaś po nim takich numerów a równocześnie przyznajesz, że wiesz, że to czubek i kretyn. Do tego przyznajesz się, że sprowokowałaś go do użycia pistoletu - ciekawe co byś zrobiła jak by ten kretyn miał broń ostra a nie hukowca :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"de fakto" "ja go tym zmotywowałam" :D Podstawówkę to chociaż skończyłaś? Najpierw piszesz, że się nie spodziewałaś po nim takich numerów a równocześnie przyznajesz, że wiesz, że to czubek i kretyn. Do tego przyznajesz się, że sprowokowałaś go do użycia pistoletu - ciekawe co byś zrobiła jak by ten kretyn miał broń ostra a nie hukowca :D
Gościu, zacznij czytac między wierszami. a ostrej nie mógł mieć i byłam tego w 100% pewna. A to że sie nie spodziewałam, to że będzie chciał porwanie zrobić jeszcze z jakimś typem, to mnie zmotywowało do takiej a nie innej reakcji. Więc chyba ty zrób sobie wyższe wykształcenie. Zreszta co ja ci bede tłumaczyć wiesz lepiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze koleżanka ich umawiala he....zalosni jesteście....on i ona to dorośli ludzie co chcieli to robili a z tego co widac to tak jak i on tak i ona nie maja wogole rozumu w glowie.....ale tak to jest jak się igra i bawi.....wszystko jest do czasu....moze ONA TEZ DOSTANIE WKONCU NA UCZKE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...